Strada Prutului, Numarul 48,
Buzau, Judetul Buzau

Telefon:
Administrator: 0749.267.872 “Ibris Cristian”
Director tehnic: 0724.245.990 “ing. Vasile Alexandru”
Dispecerat: 0741.292.929
Fax:  0238.411.004

E-mail:
Lex Protect: office@lexprotect.ro
Dispecerat: dispecerat@lexprotect.ro
Tehnic: suport@lexprotect.ro
Contabilitate: contabilitate@lexprotect.ro
Facturare: facturare@lexprotect.ro
Contracte: contracte@lexprotect.ro
Interventie: interventie@lexprotect.ro
Resurse umane: resurseumane@lexprotect.ro
Sisteme de securitate: sistemesecuritate@lexprotect.ro
Focsani: focsani@lexprotect.ro
Tehnic Focsani: tehnic_focsani@lexprotect.ro

Pentru semnalarea defectiunilor tehnice, beneficiarul va anunta societatea Lex Protect Buzau S.R.L. la:
* Dispecerat: 0741.292.929
* E-mail: dispecerat@lexprotect.ro
* Fax: 0741.411.004

LEX PROTECT BUZAU

SOLUTII COMPLETE DE PAZA SI PROTECTIE

Contact rapid

0 + 7 = ?